MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
05.00 am - 06.00 am Boot Camp05.30 am - 06.30 am
Gigi Vinson
Boot Camp05.30 am - 06.30 am
Gigi Vinson
06.00 am - 07.00 am
07.00 am - 08.00 am Wake-Up Spin07.00 am - 08.00 am
Lydia Austin
Sunrise Yoga07.00 am - 08.00 am
Teresa Kennedy
Wake-Up Spin07.00 am - 08.00 am
Lydia Austin
Sunrise Yoga07.00 am - 08.00 am
Teresa Kennedy
Wake-Up Spin07.00 am - 08.00 am
Lydia Austin
08.00 am - 09.00 am Totally Toned08.00 am - 09.00 am
Diana Hinzmann
Spin08.00 am - 09.00 am
John Gallardi


OULA08.00 am - 09.00 am
Ione White
Totally Toned08.00 am - 09.00 am
Susan Hill
Spin08.00 am - 09.00 am
John Gallardi
Totally Toned08.00 am - 09.00 am
Diana Hinzmann
Spin08.00 am - 09.00 am
John Gallardi
09.00 am - 10.00 am Pilates09.00 am - 10.00 am
Michelle Wiggins


Spin09.00 am - 10.00 am
Jami Grende
Pilates09.00 am - 10.00 am
Michelle Wiggins


Spin09.00 am - 10.00 am
Jami Grende
Spin09.00 am - 10.00 am
Jami Grende


Pilates09.00 am - 10.00 am
Paul Mutascio
10.00 am - 11.00 am Happy Hearts10.00 am - 10.30 am
Leona


Power Flex (Weight Room)10.00 am - 11.00 am
Diana Hinzmann
Silver Sneakers10.30 am - 11.30 am
Jan O.
Happy Hearts10.00 am - 11.30 am
Christine Neu


Alignment Yoga11.45 am - 01.00 pm
Robin
Silver Sneakers10.30 am - 11.30 am
Jan O.


Comfort Yoga10.30 am - 11.30 am
Cliff Palmer
Power Flex (Weight Room)10.00 am - 11.00 am
Diana Hinzmann


Happy Hearts10.00 am - 11.30 am
Christine Neu


Basic Stretch11.00 am - 11.30 am
Diana Hinzmann
OULA10.30 am - 11.30 am
Cathy
OULA10.30 am - 11.30 am
Ashley
11.00 am - 12.00 pm Gentle Yoga11.00 am - 12.00 pm
Krista Sanderson
12.00 pm - 01.00 pm Combo-Hatha Flow Yoga12.00 pm - 01.00 pm
Christen
01.00 pm - 02.00 pm
02.00 pm - 03.00 pm
03.00 pm - 04.00 pm
04.00 pm - 05.00 pm
05.00 pm - 06.00 pm Pilates05.30 pm - 06.30 pm
Michelle Wiggins
Pilates05.30 pm - 06.30 pm
Michelle Wiggins


OULA06.30 pm - 07.30 pm
Ashley
OULA05.45 pm - 06.45 pm
Molly
06.00 pm - 07.00 pm
07.00 pm - 08.00 pm
Click on the class name to get additional info

Monday

Tuesday

Wednesday

Thursday

Friday

Saturday

Sunday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
07.00 am - 08.00 am Sunrise Yoga07.00 am - 08.00 am
Teresa Kennedy
Sunrise Yoga07.00 am - 08.00 am
Teresa Kennedy
Click on the class name to get additional info

Tuesday

Thursday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
08.00 am - 09.00 am Totally Toned08.00 am - 09.00 am
Diana Hinzmann
Totally Toned08.00 am - 09.00 am
Susan Hill
Totally Toned08.00 am - 09.00 am
Diana Hinzmann
Click on the class name to get additional info

Monday

Wednesday

Friday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
08.00 am - 09.00 am Spin08.00 am - 09.00 am
John Gallardi
Spin08.00 am - 09.00 am
John Gallardi
Spin08.00 am - 09.00 am
John Gallardi
09.00 am - 10.00 am Spin09.00 am - 10.00 am
Jami Grende
Spin09.00 am - 10.00 am
Jami Grende
Spin09.00 am - 10.00 am
Jami Grende
Click on the class name to get additional info

Monday

Tuesday

Wednesday

Thursday

Friday

Saturday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
09.00 am - 10.00 am Pilates09.00 am - 10.00 am
Michelle Wiggins
Pilates09.00 am - 10.00 am
Michelle Wiggins
Pilates09.00 am - 10.00 am
Paul Mutascio
10.00 am - 11.00 am
11.00 am - 12.00 pm
12.00 pm - 01.00 pm
01.00 pm - 02.00 pm
02.00 pm - 03.00 pm
03.00 pm - 04.00 pm
04.00 pm - 05.00 pm
05.00 pm - 06.00 pm Pilates05.30 pm - 06.30 pm
Michelle Wiggins
Pilates05.30 pm - 06.30 pm
Michelle Wiggins
06.00 pm - 07.00 pm
Click on the class name to get additional info

Monday

Wednesday

Friday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
Click on the class name to get additional info
MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
Click on the class name to get additional info
MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
Click on the class name to get additional info
MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
10.00 am - 11.00 am Happy Hearts10.00 am - 10.30 am
Leona
Happy Hearts10.00 am - 11.30 am
Christine Neu
Happy Hearts10.00 am - 11.30 am
Christine Neu
11.00 am - 12.00 pm
Click on the class name to get additional info

Monday

Wednesday

Friday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
10.00 am - 11.00 am Power Flex (Weight Room)10.00 am - 11.00 am
Diana Hinzmann
Power Flex (Weight Room)10.00 am - 11.00 am
Diana Hinzmann
Click on the class name to get additional info

Monday

Friday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
Click on the class name to get additional info
MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
10.00 am - 11.00 am Silver Sneakers10.30 am - 11.30 am
Jan O.
Silver Sneakers10.30 am - 11.30 am
Jan O.
11.00 am - 12.00 pm
Click on the class name to get additional info

Tuesday

Thursday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
Click on the class name to get additional info
MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
Click on the class name to get additional info
MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
11.00 am - 12.00 pm Gentle Yoga11.00 am - 12.00 pm
Krista Sanderson
Click on the class name to get additional info

Monday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
11.00 am - 12.00 pm Basic Stretch11.00 am - 11.30 am
Diana Hinzmann
Click on the class name to get additional info

Friday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
11.00 am - 12.00 pm Alignment Yoga11.45 am - 01.00 pm
Robin
12.00 pm - 01.00 pm
Click on the class name to get additional info

Wednesday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
08.00 am - 09.00 am OULA08.00 am - 09.00 am
Ione White
09.00 am - 10.00 am
10.00 am - 11.00 am OULA10.30 am - 11.30 am
Cathy
OULA10.30 am - 11.30 am
Ashley
11.00 am - 12.00 pm
12.00 pm - 01.00 pm
01.00 pm - 02.00 pm
02.00 pm - 03.00 pm
03.00 pm - 04.00 pm
04.00 pm - 05.00 pm
05.00 pm - 06.00 pm OULA05.45 pm - 06.45 pm
Molly
06.00 pm - 07.00 pm OULA06.30 pm - 07.30 pm
Ashley
07.00 pm - 08.00 pm
Click on the class name to get additional info

Tuesday

Wednesday

Thursday

Saturday

Sunday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
Click on the class name to get additional info
MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
Click on the class name to get additional info
MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
Click on the class name to get additional info
MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
Click on the class name to get additional info
MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
Click on the class name to get additional info
MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
Click on the class name to get additional info
MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
10.00 am - 11.00 am Comfort Yoga10.30 am - 11.30 am
Cliff Palmer
11.00 am - 12.00 pm
Click on the class name to get additional info

Thursday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
12.00 pm - 01.00 pm Combo-Hatha Flow Yoga12.00 pm - 01.00 pm
Christen
Click on the class name to get additional info

Sunday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
05.00 am - 06.00 am Boot Camp05.30 am - 06.30 am
Gigi Vinson
Boot Camp05.30 am - 06.30 am
Gigi Vinson
06.00 am - 07.00 am
Click on the class name to get additional info

Monday

Thursday

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
07.00 am - 08.00 am Wake-Up Spin07.00 am - 08.00 am
Lydia Austin
Wake-Up Spin07.00 am - 08.00 am
Lydia Austin
Wake-Up Spin07.00 am - 08.00 am
Lydia Austin
Click on the class name to get additional info

Monday

Wednesday

Friday